+380 (98) 10... показать
Краска Силик для печей и каминов Thermosil - 500 Черный 1кг (TS5001ch) ##от компании## ЛизОк - ##фото## 1
-3%, осталось 44 дня

Краска Силик для печей и каминов Thermosil - 500 Черный 1кг (TS5001ch)

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
218 ₴ 225 ₴
В наличии
Код: TS500ch

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Нова Почта по адресу
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
+380 (98) 10... показать
Адрес
Украина, Киев, киев, Харьков, Днепр, на карте

Описание

Убедительная просьба всем клиентов оформлять заказы через корзину!!! !!!!!!

У менеджеров не всегда, есть возможность сразу ответить на ваши вопросы ( о наличии, характеристике и итд.)!!!!!!!!

ТЕХНІЧНА  ІНФОРМАЦІЯ                                                                             Кремнійполімерна термостійка фарба Thermosil-500 це інноваційна фарба на основі спеціальних поліфенілметилсилоксанових смол, термостійких пігментів та наповнювачів, а також модифікуючих домішок.

ПРИЗНАЧЕННЯ:                                                                                              Кремнійполімерна термостійка фарба призначена для фарбування різних металічних поверхонь: печей, грилів, котлів, електричних та газових нагрівачів, вихлопних труб автомобілів та ін.., які піддаються тривалому нагріванню до 500ºС в тому числі короткостроковому нагріву до червоного каління металу біля 650ºС Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

ВЛАСТИВОСТІ:                                                                                                                               -володіє високою термостійкістю                              -після затвердження утворює  міцне, тверде, хімічно стійке покриття, антикорозійне та стійке до атмосферних впливів покриття.

СКЛАД:                                                                                             Поліфенілметилсилоксанові смоли, термостійкі пігменти і наповнювачі, антикорозійний пігмент, модифікуючі домішки, ароматичні вуглеводні.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:                                                                                 Зовнішній вигляд матеріалу: однорідна (після перемішування) текуча рідина відповідного кольору. Витрата фарби на одношарове покриття: 0,12-0,15 кг/м². Зовнішній вигляд покриття: Після висихання фарба утворює рівну, однорідну плівку відповідного кольору. Вміст нелетких речовин: 30-35%, Густина: 1,01-1.1 кг/л, Умовна в’язкість по віскозиметру ВЗ-246, сопло 4 мм, за (20±2)ºС не менше 25 с, Час висихання при температурі 20 ºС та вологості 50%: До  відсутності відбитку 30 хв, для обробки 60 хв, остаточне затвердіння при температурі 250 - 280 ºС  біля 30 хв.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ВИКОРИСТАННЮ:                                                                              Роботи з фарбування проводити при температурі від -5ºС до 25 ºС і вологості 50-70% При цьому уникати точки роси, а також температури фарби та металу який фарбується повинні не різнитися.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:                                                                                           Металічну поверхню призначену для фарбування очистити від іржі , зачистити наждачним папером,  після чого ретельно знежирити легколетким розчинником, витерти насухо.

ФАРБУВАННЯ:                                                                                                                      Фарба готова до використання. Перед використанням  ретельно перемішати. Фарбу наносити на чисту суху поверхню пневматичним, або безповітряним розпиленням, пензлем, валиком в один достатній шар не допускаючи підтікання.

РЕЖИМ СУШКИ:                                                                                                                      Час висихання при температурі 20 ºС та вологості 50%: До  відсутності відбитку 30 хв, Остаточне затвердіння відбувається протягом 30 хв при температурі близько 250-280ºС. Під час остаточного затвердіння може спостерігатися незначне задимлення зі специфічним запахом.

ОЧИСТКА ІНСТРУМЕНТУ:                                                                                                Робочі інструменти очищають розчинником відразу після закінчення роботи і при тривалих перервах, не допускаючи висихання матеріалу на інструменті. Фарба, що затверділа на інструменті видаляється механічно, або за допомогою розчинника.

БЕЗПЕКА І ОХОРОНА ПРАЦІ

Фарба є легкозаймистою особливо небезпечною рідиною. Всі роботи з фарбою повинні проводитися в приміщеннях при працюючій  приточно-витяжній  вентиляції згідно      ДБН В.2.5-67:2013 і ДСТУ Б А.3.2-12:2009 Нанесення слід проводити акуратно, уникаючи контакту фарби з відкритими ділянками тіла. У разі потрапляння фарби на уражені ділянки ретельно промити місце контакту великою кількістю води. У разі проковтування негайно викликати блювоту, звернутися до лікаря і показати тару або етикетку фарби.

ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

У разі розливу матеріалів місце розливу засипати піском, забруднений пісок прибрати дерев'яним або алюмінієвим совком в окрему тару, після чого винести забруднений пісок в місце збору промислових відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ

Характеристики

Код товара
TS500ch
Цвет
черный
Степень блеска
Полуглянцевый
Вид работ
Для внутренних работ
Назначение
Для плитки
Время высыхания
30 мин - 1 ч
Состав
Силиконовая
Расход
90-95 г на 1м²
Фасовка
1 кг
Тип
Краски
Артикул
TS500ch
Производитель
Силик Украина
Сроки действия скидки
с 24.01.2022 по 10.03.2022